Rothenberger Market Logo


HAKKIMIZDA

ZPLAST içme suyu, doğalgaz, arıtma, jeotermal ve tarımsal sulama sistemleri, uygulama ve tedarik ağındaki müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılama amacı ile kurulmuştur. Amacı doğrultusunda müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmeyi hedeflemekte, bunun için ürün portföyünü sürekli geliştirmektedir. Zplast yüksek kalite standartlarına sahip, uygulama kolaylığı sağlayan teknolojik ürünler ile ön plana çıkmakta ve rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Kaliteden taviz vermeyen üretim vizyonu, otomasyon ve robotik sistemlerle donatılmıştır. Ar-Ge çalışmalarına çok önem veren ve makine parkını sürekli yenileyen Zplast, sektörün teknoloji ve kalite öncüsü “PLASSON”un Türkiye distribütörüdür. Plasson’un ürün gamında Elektrofüzyon (EF) ek parçalar, Seri 1 Push-Fit sistemi, Kablin ek parçalar, PVC boru ve ek parçalar, Elektro Füzyon Kaynak Makinaları ve Ekipmanları bulunmaktadır. Bunun yanında alın kaynağında kullanılan Spigot (SP) ek parçalar, içme suyu iletim hatlarında kullanılan HDPE 100 ve doğalgaz iletim hatlarında kullanılan HDPE 80 plastik boru ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Zplast aynı zamanda Rothenberger markalı ürünlerin yetkili satıcısı olup, Rothenberger boru makasları, boru bükücüler, plastik kaynak makineleri, kaçak arama, gözlem ve tespit, boru açma ürünleri, soğutma ve iklimlendirme ürünleri ile yedek parça ve sarf malzemelerinin satışını yapmaktadır.

Geniş ürün gamı ile iş ortaklarının komple ihtiyacını karşılamakta, hızlı tedarik ve doğru servis süresi ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Yurt çapında hizmet veren geniş bayi ağı, kaliteli ve teknolojik ürün gamı, doğru ve zamanında servis, uygulama eğitimleri, satış sonrası destek ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Zplast, sektörde farklılaşmaya devam etmekte ve her geçen gün iş ortakları ile büyümektedir.

WhatsApp